Ako certifikovaná masérka so vzdelaním a praxou v odbore klasických, športových a relaxačných masáží som pripravená poskytnúť vám uvoľňujúce a regeneračné masáže
Bea Ištenešová
Taktiež vykonávam rôzne účinné zábaly zamerané na skrášľovanie tela, riešenie celulitídy, pri ktorých si úžasne oddýchnete a vylepšíte si svoje telo.

Poskytnem vám blahodarný relax.

 
Každý človek sa v živote stretáva so situáciami, ktoré sú buď pozitívne - radosť, šťastie, láska, ale aj negatívne – strach, pochybnosti, úzkosť a tie spôsobujú v tele určité napätie a stres.

VŠETKY EMÓCIE PRECHÁDZAJÚ NAŠIM TELOM.


Pozitívne emócie
cítime ako pocit šťastia, radosti, zamilovanosti, otvorenosti, dostatkom až prebytkom energie.

Negatívne emócie
vnímame ako napätie, stiahnutie, tlak, chvenie a telesne ich cítime ako hrču v krku, tlak na hrudi, stiahnutý žalúdok, bolesti brucha, bolesti chrbta, ťažké nohy a podobne.

Na tele sa to prejaví bolesťami chrbta, problémami s trávením – zápchami, výrazom v tvári – vráskami a podobne ...

Je potrebné uvoľniť napätie z tela, aby mohlo správne fungovať.

DÔLEŽITÉ JE NÁJSŤ SI ČAS NA ODDYCH, VAŠE TELO HO POTREBUJE


Doprajte si pravidelne masáž chrbta alebo celého tela, ktorá vám pomôže odstrániť bolesti vzniknutej z nahromadeného napätia, uvoľní vás a dostane do pohody.

Na tráviace problémy alebo problémami so zápchami, veľmi častými v dnešnej dobe, vám ponúkam účinnú masáž brucha, ktorá je vhodná aj pri sedavom zamestnaní.

Keďže každodenný stres sa najviac odráža na tvári, odporúčam masáž tváre a dekoltu, pri ktorej sa uvoľníte a doprajete svojej tvári jasnejší výraz. Ten doplňte úsmevom :)

Najobľúbenejšia masáž nášho salónu - Ak sa naozaj chcete zbaviť celulitídy, doprajte si anticelilutídnu (lymfatickú) masáž, pri ktorej dostanete cenné rady ako nad celulitídou vyhrať...
Masáž je zameraná na zadok, stehná, lýtka, ale hlavne priamo na uvoľnenie lymfatických ciest a uzlín. Tým je manuálna anticelulitídna masáž jedinečná a veľmi účinná.

Veľmi účinný je váš zbožňovaný stroj Rolletic, Anticelulitídový zábal s aloe vera a kajenskej papriky, Parafango – zábal z horúceho morského bahna, Thermo bandáž, Coffee body wrapping a Magneter – program spaľovač tukov. Viac na www.centrumbea.sk

Je dôležité nachádzať radosť v samotnom bytí, tešiť sa z maličkostí a vytvárať si pohodu každý deň.

Vhodnou stravou, pohybom, relaxom a otvorenou mysľou si skvalitníte svoj život. Som tu pre vás :)

Som tu pre vás

vizitka.jpeg